Nové kontakty, kde naleznete další moje věci:
nebo sledujte facebook:

16.12.

16. prosince 2009 v 13:53 | Abigaill
Čus, jako vždycky se ti nemůžu dovolat.
Chtěla jsem ti jen říct, že se mi jako vždy nic nedaří a že by bylo fajn, kdybych se někdy dovolala a nemusela čekat 2dny. Ale začínám si zvykat. Dokonce jsem si založila blog... Nejsem si jistá, že to byl dobrý nápad, ale je to zadarmo, tak proč si tady nepopovídat? :)
Takže, dneska mi utekla důležitá písemka o bod, no není to k popukání?
A samozřejmě mi nenapsal.
Kdo?
No jo, já zapomněla, že jsi na mně neměla čas, takže to bylo tak: Byla jsem v baru a byla jsem jemně opilá a tak jsem nabalila nějakýho kluka. Byl fajn a druhej den jsme se viděli znovu. Kamarádka tvrdila, že se mu vážně líbím a že mi to přeje. Myslím, že je v tom jistá dávka ironie, takhle zpětně, s ohledem na to, jak to dopadlo. Samozřejmě má holku, protože to bych nebyla já, aby mi něco taky vyšlo.
Úplně slyším, jak říkáš, že nemám přehánět.
O víkendu jsem byla ve městě. Jen tak posedět, zapařit, prostě normálka. A s jedním klukem jsem si docela dobře rozumněla, byl vážně fajn a prohlásil, že se se mnou ještě rád uvidí.
Škoda.
Vážně škoda.
Nic jinýho k tomu neumím říct.
Ale nechci tady povídat jen o těch špatných věcech, co se mi teď dějí pořád, chtěla bych, aby ses zasmála, jenže teď... tak snad příště...:) doufám... smůla nemůže trvat věčně...:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama