Nové kontakty, kde naleznete další moje věci:
nebo sledujte facebook:

Listopad 2012

Má osobnost

15. listopadu 2012 v 22:16 téma týdne
Moje osobnost?
Aha, no abych pravdu řekla, nepřestávám sebe sama prekvapovat, vždycky když už si myslím, ze se přeci jen znám, udělám nějakou pitomost a najednou...kdo vlastně jsem?
Několikrát jsem si dělala testy osobnosti, znáte to, vyplníte nějaký dotazník, zakřížkujete pár odpovědi a při svém nejlepším svědomí se snažíte nepodvádět a pak čekáte, co z toho vypadne. Většině lidí vyjde ze je extrovert nebo introvert, ze tudíž je rád ve společnosti nebo není, ze se vyžívá v tom být středem pozornosti nebo naopak, že je nejraději, pokud může být sám nebo s nejbližšími přáteli a ze nemusí bořit dav svými vtipy. Mě to pokaždé vyšlo někde uprostřed a stačilo abych si ten samy test udělala o pár dní později, kdy jsem se cítila úplně jinak a hle! Jsem to druhý! Jak je tohle proboha možné?
A stejně to bylo i u druhé poloviny toho testu, jsem flegmatik? Sagvinik? Melancholik? Nebo snad cholerik? A opět i tady me test nezklamal a pokaždé vyšel trochu jinak, prostě stačilo se jen trochu jinak vyspat. A nemluvím tady o tom, že jsem se jen trochu habala v rámci jedny osobnosti, ale já skáču z jedné na druhou, i pres ty které si naprosto odporují...
Nevím, možná je chyba v těch testech, možná ve mě, ale mám dojem že ani teď, po všech těch letech co se sebou žiju, nejsem schopna v některých situacích říct, jak zareagují, co udelam zitra a jestli budu mit chuť na uspořádání velké party nebo na sezení doma, hezky v bezpečí a bez řvoucích lidí.
A jak jste na tom vy? Znáte se? Vite jaká jste povaha?