Nové kontakty, kde naleznete další moje věci:
nebo sledujte facebook:

Kino? Ne, děkuji pěkně

5. listopadu 2013 v 19:47 | a. |  téma týdne
Každý je jiný, každý má jiné plány na první rande, na druhé, na třetí... a o to právě jde, trefit se do chuti tomu druhému a vytvořit tak dokonalé rande.
Je jasné, že hlavním faktorem u rande je dotyčný partner. Pokud oba chcete, aby to dopadlo dobře, v podstatě je jedno, co budete dělat, kolik peněz do sebe investujete, jak dlouhé bude. Pokud je ten druhý na stejné vlně i neromantická a běžná věc se může stát nezapomenutelným zážitkem.
Jediným problémem je, když to tak úplně neklapne.
Když jsem byla mladší, všichni říkali, jak chodí do kina na první rande, nebo tak tráví sobotní večery a já jsem se nemohla dočkat, až to taky vyzkouším. Do té doby jsem byla spíš procházkový typ, kavárnický, občas i hospodský, ale do kina mě nikdo nepozval, i přes to, že kino miluji.
Až jsem se dočkala. Ten dotyčný se mi líbil, pozval mě do kina a já jsem si říkala, jak to bude skvělý, ale ouha... Viděli jsme se před tím jen asi jednou nebo dvakrát, takže jsme se zase tolik neznali, což byl možná kámen úrazu. Byla jsem zvyklá, že se na rande mluví, poznáváme se a když si rozumíme, pak třeba dojde i nějaké něžnosti, jenže kino... tam se toho zas tolik nenamluví a tak když se zhaslo, naklonil se ke mně a hned toužil po nějakém tom kontaktu... Zbytek filmu, mimochodem jeden z nejhorších filmů, které jsem viděla a protpěla, jsem se spíš soutředila na něj, co dělá, kam se dívá, jestli se směje ve stejnou chvíli nebo ne. Vůbec jsem si to neužila, vážně. Když jsme pak zapadli do malé hospůdky a dali si něco k pití, najednou to bylo zase dobrý.
Noční můra v podobě kina skončila a já jsem zase zůstala u toho,že nejdřív se trochu poznat, oťukat a až potom kino...
A kino už jedině v doprovodu kamarádek :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 5. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

Souhlasím, že kino je pro případ, kdy to ještě ani není vztah a nebo vztah trvá chvilku, takže se moc neznaj, blbý.
Do kina se chodí na film. V kině si člověk nic neřekne a toho druhého nepoznává. A pokud někdo očekává, že film promuchluje, to nemusí platit za film, ale pozvat druhého domů a zhasnout.

2 Em Zet Em Zet | Web | 5. listopadu 2013 v 20:35 | Reagovat

Ach jo, tohle zní opravdu hrozně. :D Ještě že nemám zkušenosti s chozením na rande s někým, koho neznám. :D To musí být hrozné, taková věc mě vůbec neláká, na různých rande jsem byla jen s jedním člověkem, s mým současným přítelem<3 Byli jsme i v tom kině, si pamatuju, a je to nádherný zážitek s někým, koho znáš, koho chceš chytit za ruku stejně tak jako on tebe a ještě jsme šli na film od Marvelu, což oba máme opravdu rádi, tak krásný zážitek to byl. :)
Třeba jednou zažiješ nějaké kino rande podle tvého gusta. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama