Nové kontakty, kde naleznete další moje věci:
nebo sledujte facebook:

Netradiční rande

14. února 2014 v 9:58 | a. |  povídky a nápady
Dlouho jsem přemýšlela o tom, jaké by bylo moje ideální rande a došla jsem k názoru, že můj partner to se mnou nebude mít nikdy lehké. Nejsem žádný velký romantik, i svíčky mi připadají kýčovité, navíc se dost věcí bojím a než vyzkouším něco nového, je to utrpení jak pro mě, tak pro ostatní přihlížející. Vím, že nejsem ideální, ale mám pár věcí, které bych chtěla vyzkoušet, nehledě na to, jaký mám strach z výšek, z neznámého nebo z věcí, které se mohou snadno pokazit.
První záležitostí, po které toužím a která by se rozhodně dala považovat za naprosto ideální rande, je jízda na drakovi. Miluju draky, jejich příběhy, píšu o nich, sním o nich, toužím po nich. Kdyby to šlo, chtěla bych jednoho mít, prohánět se s ním nad městem, nechat všechny problémy hluboko za sebou a kdyby to se mnou někdo sdílel, co by mohlo být lepší?
No dobře, je mi jasné, že to se asi v nejbližší době nesplní, v tom případě nabízím alternativu: jízdu ve formuli 1, nebo obdobném, velmi rychlém autě. Mám ráda ten adrenalin, který mi koluje v žilách a vždycky, když se mi poštěstí jet pořádně rchle na dálnici, jsem pak doslova vytlemená štěstím. Když ne draci, tak alespoň rychlost.
To už je trochu reálnější, ale nevím, jestli by se to ten druhý tolik užil, proto nabízím ještě alternativu, pořádný ples. Možná to má co dočinění s tím, že ráda čtu příběhy o princeznách a ti vždycky mají pohádkový bál, vidím filmy, kde herci mají dokonalé masky, vznáší se na parketu a s partnerem jim to jiskří, že div nechytne obývací pokoj a já bych to chtěla. Pohyby dvou těl v zájemné souhře, letmé dotyky, vtipné narážky, hluboké pohledy...ach. (Jediná vada na kráse v tomto případě je ta, že moc neumím tancovat, ale já bych se překonala...snad)
A co třeba závody psů? (Pozor ne koní, ty moc nemusím) Načinčala bych se, vzala si klobouk, možná bych něco málo vsadila... nebo to už se nedělá? Tak výstava psů? Výstava obrazů? Umění? Předčítání knih?
Jak je vidět, jsem trochu náročnější, než jít do oblíbené restaurace, možná do kina, nechat si pokoj poházet kvítím a já nevím čím vším, to mě nezajímá. Chtěla bych něco netradičního, něco, co se nemůže stát celoročně, ale jen jednou, jen pro ten okamžik a bude to nezapomunetlné do konce života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama